ROZPIS UTKÁNÍ

Datum Čas Kurt č. 1 Kurt č. 2
6.5. Po
19:00 Lehovec Gang Švihák Lázeňský Grit & Grind Air ballers
19:25 Nesu Klády 207:0 Mirkovo holky Morgans
19:50 ČSA Švihák Lázeňský Lehovec Gang Air ballers
20:15 Mirkovo holky Nesu Klády Morgans 207:0
20:40 Grit & Grind Lehovec Gang Air ballers ČSA
21:05 Nesu Klády Morgans 207:0 Mirkovo holky
21:30 ČSA Grit & Grind Švihák Lázeňský Air ballers
13.5. Po
19:00 Pepičky z lavičky Once again Grit & Grind XBallers Family
19:25 Grit & Grind Vysyp si písek PNSTE Nesu Klády
19:50 (J)Elita Pepičky z lavičky PNSTE 207:0
20:15 XBallers Family Vysyp si písek Kačeři Grit & Grind
20:40 (J)Elita Once again 207:0 Nesu Klády
21:05 XBallers Family Kačeři Nesu Klády PNSTE
14.5. Út
19:00 Slepičí vývar u Vodárny Matrošlapky Řeznictví U Hanzlíků EKIP
19:25 Mirkovo holky Nulová šance EKIP Slepičí vývar u Vodárny
19:50 Matrošlapky Ball is Wife Morgans Mirkovo holky
20:15 Ball is Wife EKIP Slepičí vývar u Vodárny Řeznictví U Hanzlíků
20:40 Slepičí vývar u Vodárny EKIP Nulová šance Morgans
15.5. St
19:00 Grit & Grind Plnotučný Chrti ČSA Lehovec Gang
19:25 TANK Vlčata Plnotučný Chrti ČSA
19:50 Air ballers Lehovec Gang Švihák Lázeňský Grit & Grind
20:15 Vlčata U Prašivky Švihák Lázeňský Plnotučný Chrti
20:40 U Prašivky TANK Air ballers Plnotučný Chrti
21:05     U Prašivky Vlčata
21:30     Vlčata TANK
20.5. Po
19:00 Grit & Grind Královské město Kačeři Lehovec Gang
19:25 207:0 Nulová šance ČSA Kačeři
19:50 Vysyp si písek Grit & Grind Královské město ČSA
20:15 (J)Elita 207:0 Vysyp si písek Lehovec Gang
20:40 Královské město Vysyp si písek Grit & Grind ČSA
21:05 Nulová šance (J)Elita Lehovec Gang Královské město
21:30 ČSA Vysyp si písek Lehovec Gang Grit & Grind
18:30     Vysyp si písek Královské město
22.5. St
19:00 XBallers Family Air ballers Plnotučný Chrti Švihák Lázeňský
19:25 Pepičky z lavičky Nesu Klády Řeznictví U Hanzlíků Slepičí vývar u Vodárny
19:50 Plnotučný Chrti Air ballers Švihák Lázeňský XBallers Family
20:15 Mirkovo holky Pepičky z lavičky Slepičí vývar u Vodárny Ball is Wife
20:40 XBallers Family Plnotučný Chrti Air ballers Švihák Lázeňský
21:05 Nesu Klády Mirkovo holky Ball is Wife Vlčata
21:30 Ball is Wife Řeznictví U Hanzlíků Slepičí vývar u Vodárny Vlčata
27.5. Po
19:00 Once again Mirkovo holky 207:0 Morgans
19:25 Kačeři Švihák Lázeňský Air ballers Vysyp si písek
19:50 Mirkovo holky 207:0 (J)Elita Morgans
20:15 XBallers Family Švihák Lázeňský Air ballers Kačeři
20:40 207:0 Once again Pepičky z lavičky (J)Elita
21:05 Vysyp si písek Kačeři Air ballers XBallers Family
21:30 207:0 (J)Elita Morgans Pepičky z lavičky
18:30     Vysyp si písek XBallers Family
28.5. Út
19:00 TANK Ball is Wife U Prašivky Matrošlapky
19:25 Ball is Wife Matrošlapky Benchwarmers Slepičí vývar u Vodárny
19:50 TANK Slepičí vývar u Vodárny EKIP Benchwarmers
20:15 TANK Matrošlapky Ball is Wife U Prašivky
20:40 Matrošlapky Řeznictví U Hanzlíků EKIP Ball is Wife
21:05 Řeznictví U Hanzlíků TANK U Prašivky Slepičí vývar u Vodárny
29.5. St
19:00 Pepičky z lavičky Morgans Nulová šance Nesu Klády
19:25 ČSA Královské město Plnotučný Chrti Grit & Grind
19:50 Morgans Nulová šance Pepičky z lavičky PNSTE
20:15 ČSA Plnotučný Chrti Královské město Lehovec Gang
20:40 Nulová šance Pepičky z lavičky Nesu Klády Once again
21:05 Lehovec Gang Plnotučný Chrti Královské město Grit & Grind
21:30 PNSTE Nulová šance Morgans Once again
3.6. Po
19:00 Královské město Air ballers Plnotučný Chrti XBallers Family
19:25 Once again Nesu Klády Nulová šance Mirkovo holky
19:50 XBallers Family Grit & Grind Královské město Plnotučný Chrti
20:15 Nesu Klády Nulová šance Mirkovo holky Once again
20:40 XBallers Family Královské město Air ballers Grit & Grind
21:05 Nulová šance Once again Královské město XBallers Family
21:30 Air ballers Královské město Once again Morgans
4.6. Út
19:00 U Prašivky EKIP Slepičí vývar u Vodárny TANK
19:25 PNSTE Pepičky z lavičky U Prašivky Ball is Wife
19:50 TANK EKIP Řeznictví U Hanzlíků Ball is Wife
20:15 207:0 PNSTE TANK U Prašivky
20:40 Řeznictví U Hanzlíků U Prašivky Ball is Wife Slepičí vývar u Vodárny
21:05 Pepičky z lavičky 207:0 Ball is Wife TANK
21:30 TANK Řeznictví U Hanzlíků Slepičí vývar u Vodárny U Prašivky
5.6. St
19:00 Švihák Lázeňský Vysyp si písek Benchwarmers Matrošlapky
19:25 Slepičí vývar u Vodárny Benchwarmers Kačeři ČSA
19:50 Lehovec Gang Vysyp si písek Švihák Lázeňský ČSA
20:15 Benchwarmers Vlčata Matrošlapky Slepičí vývar u Vodárny
20:40 Lehovec Gang Kačeři Vysyp si písek ČSA
21:05 Matrošlapky Benchwarmers Vlčata Slepičí vývar u Vodárny
21:30 Švihák Lázeňský Lehovec Gang Kačeři Vysyp si písek
10.6. Po
18:30 Lehovec Gang XBallers Family    
19:00 Královské město Švihák Lázeňský Plnotučný Chrti Kačeři
19:25 (J)Elita Mirkovo holky XBallers Family Lehovec Gang
19:50 Plnotučný Chrti Královské město Švihák Lázeňský Kačeři
20:15 PNSTE Mirkovo holky Morgans (J)Elita
20:40 Královské město Kačeři Nesu Klády (J)Elita
21:05 Morgans PNSTE Švihák Lázeňský Královské město
21:30 Morgans Nesu Klády Kačeři Královské město
21:50 PNSTE Morgans    
11.6. Út
19:00 Řeznictví U Hanzlíků Vlčata Benchwarmers Ball is Wife
19:25 Pepičky z lavičky Nulová šance Vlčata Ball is Wife
19:50 U Prašivky Řeznictví U Hanzlíků Once again 207:0
20:15 Nulová šance 207:0 Once again Pepičky z lavičky
20:40 Benchwarmers U Prašivky Vlčata Matrošlapky
21:05 207:0 Pepičky z lavičky Ball is Wife Benchwarmers
21:30 Vlčata Benchwarmers Matrošlapky U Prašivky
12.6. St
19:00 Benchwarmers TANK Plnotučný Chrti Vysyp si písek
19:25 EKIP TANK Plnotučný Chrti Lehovec Gang
19:50 Řeznictví U Hanzlíků Benchwarmers Vysyp si písek Air ballers
20:15 EKIP Matrošlapky Benchwarmers Řeznictví U Hanzlíků
20:40 ČSA Air ballers EKIP U Prašivky
21:05 TANK Benchwarmers Lehovec Gang ČSA
21:30 U Prašivky Benchwarmers Matrošlapky TANK
18:30     Benchwarmers EKIP
17.6. Po
18:30 XBallers Family ČSA    
19:00 ČSA XBallers Family Grit & Grind Kačeři
19:25 (J)Elita Nesu Klády Mirkovo holky PNSTE
19:50 Kačeři Air ballers Vysyp si písek Plnotučný Chrti
20:15 Nesu Klády Pepičky z lavičky Mirkovo holky (J)Elita
20:40 Vysyp si písek Švihák Lázeňský Kačeři XBallers Family
21:05 Pepičky z lavičky Mirkovo holky PNSTE (J)Elita
21:30 Kačeři Plnotučný Chrti Grit & Grind Švihák Lázeňský
18.6. Út
19:00 Nulová šance PNSTE Once again (J)Elita
19:25 Vlčata Řeznictví U Hanzlíků Matrošlapky EKIP
19:50 PNSTE Once again (J)Elita Nulová šance
20:15 EKIP Vlčata Řeznictví U Hanzlíků Matrošlapky
20:40 Once again Nulová šance (J)Elita PNSTE
21:05 EKIP Řeznictví U Hanzlíků Matrošlapky Vlčata
21:30 Once again PNSTE Vlčata EKIP